Kontakt

Besök:
Von Knorringsvägen 2, AX-22410 Godby
Telefon: +358 (0)18-43250
E-postadress: info@mattssons.ax

Fakturor:
Ab Mathias Eriksson
Pb 63
AX-22101 Mariehamn

faktura@mathis.ax

Tull nr 5511-1
Fo nr 0145110-2

Kontakta oss direkt
Här hittar du våra nummer till alla olika avdelningar som du kan ringa för att komma till rätt plats direkt. 

Butikschef

Sverker Jansson
018-432535
sverker@mattssons.ax

Frågor kring e-handeln

Behöver du hjälp med att beställa online? 

Ring 018-432515 vardagar kl.9-15.

Butik, inköp

Lars-Ove Rosenqvist
018-432531
larsa@mattssons.ax

Kontor, administration

Gunilla Westin
018-432523
gunilla@mattssons.ax

Textil & Sko

Textil- och skoavdelningen
018-432575
textil@mattssons.ax

Kött & Chark

Betjäningsdisken
018-432570
chark@mattssons.ax

Järnavdelningen

Järnavdelningen: 018-432 543

jarn@mattssons.ax

Byggmarknaden: 018-432 549

bygglager@mattssons.ax

Offerter/prisförfrågningar

Stefan Pellas 018-432 547 pellas@mattssons.ax 
 

Café

Info/ café
018-432510
info@mattssons.ax